Dlaczego my?

Dowiedz się, dlaczego wybrać oprogramowanie firmy SoftConnect.

Oprogramowanie SoftConnectu zostało przygotowane we współpracy z doświadczonymi managerami w ramach obsługi procesowej bardzo dużych grup kapitałowych, jaki i małych przedsiębiorstw, w kooperacji z firmami produkcyjnymi, jak i projektowymi, w organizacjach rozwiniętych, rozbudowanych z dużym doświadczeniem popartym latami funkcjonowania, jak i w firmach dużo młodszych, które dopiero co budują swoją tożsamość organizacyjną. Oprogramowanie nasze tworzone było we współpracy z przedstawicielami większości branż funkcjonujących na rynku.

Tym samym, rozwiązania systemowe przygotowane przez SoftConnect zostały w całości zaprojektowane pod potrzeby obsługi procesów biznesowych w ramach najbardziej skomplikowanych przebiegów, jak i tych dla których duże możliwości są jedynie przeszkodą efektywnego zarządzania.

Równocześnie nasze rozwiązania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby możliwa była ich adaptacja do nieustających zmian w procesach decyzyjnych firm, co umożliwia ich elastyczne i szybkie dostosowywanie, jak i rozwój.

Nasze oprogramowanie jest zawsze budowane, jako narzędzie specjalistyczne odpowiadające za konkretną funkcjonalność. Tym samym ASCENT jest profesjonalnym, rozbudowanym i specjalistycznym oprogramowanie do obsługi zarządzania przepływem informacji w firmach. Na rynku jest wiele programów (najczęściej w formie modułów dodatkowych), które niejako przy okazji obsługują obieg informacji czy dokumentów, jednakże z racji podstawowego zastosowania tych aplikacji ich rozwiązania są zazwyczaj zdecydowanie bardziej ograniczone, mniej funkcjonalne i nie tak elastyczne.

Nasze oprogramowanie pomaga efektywnie zarządzać informacją łącząc m.in. dane z systemów specjalistycznych (FK, ERP, Kadrowe, MRP, biurowe, CMS, CAD, itp.), w ramach procesów decyzyjnych zachodzących w firmie. Nie zastępujemy i nie wypieramy oprogramowania specjalistycznego. Idea naszych aplikacji jest wręcz odwrotna, my pomagamy lepiej i bardziej efektywnie wykorzystać informacje i dane, które powstają w tych aplikacjach a równocześnie umożliwiamy łączenie,

integrację i walidację tych danych w ramach wsparcia procesów decyzyjnych (zarządczych) występujących w przedsiębiorstwach.

To, że nasze oprogramowanie jest rozwiązaniem dedykowanym i specjalistycznym w zakresie zarządzania informacją pozwoliło nam na zbudowanie aplikacji, która jest prosta w obsłudze, mocno dostosowywana do potrzeb danej firmy, konkretnego procesu a nawet konkretnej roli osoby w procesie.

Sposób w jaki została zaprojektowana nasza aplikacja, lata doświadczeń i kooperacji z najlepszymi firmami oraz wysokie wymagania jakie były stawiane przez naszych klientów zaowocowały budową oprogramowania, które pozwala na szybkie, skuteczne i efektywne wdrożenie całego systemu. Od momentu rozpoczęcia współpracy z firmą w zakresie analizy (zazwyczaj najdłuższy, najpotrzebniejszy i najbardziej owocny etap prac), poprzez dostosowanie programu do potrzeb klienta, jego wdrożenie aż po szkolenie użytkowników i start produkcyjny całego, kompletnego rozwiązania może upłynąć nawet niecały miesiąc.

Nasze rozwiązania pozwalają na obsługę każdego rodzaju procesu decyzyjnego a jedynym ograniczeniem pozostaje … wyobraźnia użytkowników. Nasi niezrównani klienci, czasami przy naszym wsparciu, czasami całkowicie samodzielnie wykorzystują nasze oprogramowanie do coraz mniej oczywistych procesów, jak np.: kontrola nad wystawianiem i zarządzaniem wekslami, przygotowaniem automatycznych formularzy dopuszczenia do robót, zbieraniem danych i zarządzaniem wskaźnikami wydajności produkcji, systemowo-strukturalnym przydzielaniem i kontrolowaniem „benefitów” (komórka, samochód, miejsce parkingowe, itd.) pracowniczych, itd., rezerwacjami zasobów (np. sale konferencyjne), … i wiele innych.